Velikonoční závody pro nejmenší – 6. ročník

Tělocvičná jednota Sokol Brno – Nový Lískovec uspořádala ve čtvrtek 21. března 2024 v atletickém koridoru na Oblé již šestý ročník atletických závodů Velikonočních závodů. Pořadatelé připravili pro všechny účastníky tři disciplíny – běh na 60 metrů, skok daleký a běh na 200 metrů. Na závody se přihlásilo téměř 70 dívek a chlapců. Všichni účastníci při prezentaci obdrželi malou sladkost. Na závěr byli nejlepší v každé disciplíně a kategorii vyhlášeni na stupních vítězů a odměněni krásnými věcnými cenami, diplomy a medailemi. Závody měly také pěknou sportovní úroveň. V posledních letech se závodů účastní i naši Sokolíčci a Sokolíci. Je to výsledek dobré trenérské práce sokolských dětských sportovních oddílů. Letos do celkových výsledků nejvýrazněji promluvila Stela Galko, která se v kvalitně obsazené kategorii mladší přípravka dívky v běhu na 60 metrů výkonem 10,1 vt. umístila na vynikajícím 2. místě! Stříbrnou medaili Stela získala také v běhu na 200 metrů. Přejeme Stele i její trenérce Kateřině Andělové mnoho dalších úspěchů.

Pořadatelskému týmu Sokola Nový Lískovec je na tomto místě třeba poděkovat za perfektní organizaci a vedení městské části za finanční podporu.

Kategorie: Aktuality