Tělocvičná jednota Sokol Brno – Nový Lískovec otevírá již pátý dětský oddíl.

Soptík je určen pro všechny holky a kluky od tří let. Pod vedením manželů Novákových, zkušených instruktorů a trenérů se děti naučí základům hasičského sportu, základům topografie, zdravovědy a a mnoha dalším dovednostem a znalostem nejen záchranářské problematiky. Aktivity budou vhodně doplněny tvořivými dílničkami a různými hrami.

Soptík je jediná dětská volnočasová aktivita, která spojuje pohybovou gramotnost, s poznáváním nových věcí a s rukodělnou činností.

Soptík je určen pro všechny zájemce, kteří splní členské povinnosti, tzn. vyplní přihlášku a zaplatí členský příspěvek. Žádné výběrové nebo talentové testy děti nebudou podstupovat.

Soptík bude mít své zázemí v Novém Lískovci, v zimě v atletickém tunelu na ulici Oblá 51c, a to každý čtvrtek od 18:00 do 19:30. Od jarních měsíců bude aktivita přenesena do venkovních prostor.

Výše členského příspěvku na roku 2023 je 1000 Kč. Další informace podají manželé Novákovi. Kontakt je na plakátu.

Vyplněné přihlášky můžete zasílat i na jiriproch0@gmail.com