Vážení rodiče,

do dětských oddílů našeho Sokola již dochází téměř 100 dětí nejen z Nového Lískovce, ale i z okolních městských částí. Cvičení bude opět probíhat na sportovištích Základní školy Kamínky 5, na hřišti nebo v malé tělocvičně. Očekáváme opět velký zájem u tyto naše aktivity. Kapacita jednotlivých oddílů může být z prostorových i časových důvodů omezena. Proto otvíráme možnost zajistit si cvičení na další školní rok u nás už teď, uprostřed prázdnin. V případě, že máte zájem, vyplňte prosím přiloženou přihlášku. Nezapomeňte napsat, do kterého oddílu dítě přihlašujete. V patičce přihlášky je číslo účtu pro platbu členského příspěvku. Do poznámky platebního příkazu prosím uveďte celé jméno dítěte.

Výši členského příspěvku ponecháváme ve stejné výši jako doposud, tzn.:

SOKOLÍČEK …………… 1000 Kč na školní rok,

SOKOLÍK ……………….. 2000 Kč na školní rok.

Po splnění obou podmínek (podání přihlášky a zaplacení členského příspěvku) máte cvičení v daném termínu rezervované.

První cvičení po prázdninách budou:

SOKOLÍK ……………….. v pondělí 4. září v 17:00

SOKOLÍČEK I ………… ve středu 6. září v 15:30

SOKOLÍČEK II ………. ve středu 6. září v 16:15

Bližší informace podá vedoucí dětských oddílů paní Kateřina Andělová, tel. 722 916670. Přihlášky zasílejte na jiriproch0@gmail.com.

Přihláška zde Prihlaska_VzorDeti

2 komentáře

Lenka Šťastná · 20. 7. 2023 v 13:37

Dobry den, prosim kdyz jsme clensky prispevek platili v lednu, plati zase do ledna, nebo uhradit od zari novy? Dekuji

Jiří Proch · 20. 7. 2023 v 15:01

Dobrý den,
    31. 1. 2023 jste zaplatili za Lilianku ČP ve výši 1000 Kč. Vzhledem k věku dcery budete i nadále docházet do Sokolíčku, tedy 1x týdně. Máte všechno v pořádku a v září můžete dále pokračovat. Co se týká ČP na rok 2024 můžete zaplatit kdykoli v průběhu 4Q 2023, nejpozději do konce ledna 2024. Děkujeme.
    Jiří Proch