V sobotu 11. března se na Rybnické v sále a ve všech restauračních prostorách Okruh Pub 8. ročník Sportovního plesu, který pořádá AC Moravská Slavia Brno ve spolupráci se Sokolem Nový Lískovec a Brněnskou asociací futsalu. Srdečně zveme všechny členky a členky našeho Sokola. Jedná se o jediný klasický (neškolní) ples v naší městské části v letošní sezoně. Hosté se mohou těšit na osvědčenou cimbálovou muziku Sylván, premiérově na kapelu Party Leaders. Tradičně bohatá bude i plesová tombola.

Předprodej vstupenek s místenkou bude zahájen 6. února 2023 v kanceláři stadionu AC Moravská Slavia Brno, a to ve všední dny od 15:00 do 18:00. Vstupenky lze také objednat na jiriproch0@gmail.com.

Kategorie: Aktuality

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *