Již popáté připravují členové a členky T. J. Sokol Brno – Nový Lískovec na závěr adventního období v naší městské části komponované zábavné odpoledne pro celou rodinu pod názvem Živý betlém. Sokolští divadelníci a pořadatelé se vrací opět do areálu základní školy Kamínky, kde se Živý betlém konal v roce 2017 a 2018. Vrcholem programu je samozřejmě divadelní představení s našimi herci a živými zvířaty, které bude zahájeno po setmění. Neméně zajímavý však bude předprogram. Od 15:30 si zájemci mohou prohlédnout různá zvířátka v minizoo, svést se na ponících, získat podkovu pro štěstí v kovářské dílně nebo si odnést betlémské světlo.

Zhruba v 16:30 si všichni vyslechneme sváteční slovo. Bezprostředně poté trubač uvede samotné divadelní představení.

Celou akce bude doprovázet hudební skupina. Teplé nápoje a drobné občerstevní pro všechny návštěvníky zajišťuje tým Staré hospody z Kluchovy ulice.

Srdečně zveme občany Nového Lískovce, ze staré zástavby i ze sídliště. Společně zakončíme advetní období a popřejeme si vše dobré před nadcházejícími vánočními svátky.

 

Kategorie: Aktuality

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *