Za značného zájmu veřejnosti se ve středu 7. září uskutečnily první tréninky dětských sokolských oddílů. První cvičení bylo ve znamení administrace (přihlášky, platba členských příspěvků a získávání organizačních informací), která se týkala především nových členů. Paní trenérka Katka si následně po dohodě s rodiči nové dětské členy rozdělila do Sokolíčku a do Sokolíku, a to nejen podle věku. Děti i rodiče, kteří s námi cvičí už od minulého školního roku žádné nové informace nepotřebovali. Plynule se po prázdninách do cvičení zapojili.

Velice si zájmu o naše dětské oddíly považujeme. Celé organizaci, materiálnímu i personálnímu zabezpečení jsme věnovali mimořádnou péči. Cvičení dětských oddílů je zajištěno na celý školní rok, a to každou středu. Bez ohledu, zda budeme na venkovním hřišti nebo v tělocvičně. Děkujeme na příkladnou spolupráci ZŠ Kamínky, jmenovitě panu řediteli Novákovi, bez jejichž partnerství by tato aktivita nemohla vzniknout.

Počty v obou oddílech už jsou téměř naplněny. Poslední volná místa zaplníme během září.

V případě zájmu ihned volejte nebo nebo pište:

Jiří Proch, starosta a vedoucí sportovního odboru, 777 13 69 14, jiriproch0@gmail.com

Kateřina Andělová, trenérka dětských oddílů, 722 91 66 70, andelovaka@seznam.cz

Pokud používáte messenger na FB, můžete i tam: www.facebook.com/sokolnovyliskovec