Ve čtvrtek 5. května se za hřištěm u bývalé sokolovny uskuteční výroční valná hromada novolískoveckého Sokola. Srdečně zveme všechny členy a členky. Bude připraveno opékání špekáčků a další občerstvení.

Od 16 hodiny zveme také rodiče a jejich děti (nezletilí členové). Opékání špekáčků připravujeme především pro naše nejmenší.

Samotná valná hromada proběhne od 18 hodiny dle přiloženého návrhu programu také ve venkovnch prostorách u ohniště. V případě teplého počasí vydržíme společně u ohně i po skončení VH do večerních hodin.

Pokud bude pršet nebo bude velká zima, opékání špekáčku se nebude konat. Valná hromada pak proběhne v prostorách restaurace Okruh Pub. O této změně budeme členy a členky informovat prostřednictvím sociálních sítí a e-mailové komunikace.

PozvankaVH22