V sobotu 1. dubna pořádal Sokol Nový Lískovec první akci v letošním roce. Po dvouleté pauze se v atletickém tunelu na Oblé ulici konaly Velikonoční závody pro nejmenší. Děti závodily v běhu na 60 a 200 metrů a také ve skoku dalekém. Nejmenší kategorie, tedy děti narození v roce 2015 a mladší, sklákaly z místa, ostatní s rozběhem.

Pořadatelé si pro všechny účastníky připravili velikonoční vajíčka. Pro nejlepší tři z každé kategorie a disciplíně byly na konci mítinku nachystány stupně vítězů s bohatou velikonoční nadílkou.

Závodů se zůčastnilo více než šedesát malých sportovců. Byla tímto zakončena halová sezona v atletickém tunelu. Těšíme se naviděnou na dalších sportovních a společenských akcích Sokola Nový Lískovec v tomto roce.

Kompletní výsledky najdete zde Velikonoce2022_vysledky