Srdečně zveme poslední akci v roce 2021. Také v tomto případě po jednoleté nucené přestávce.

V novém KC Skála na Oblé ulici se na samotný závěr adventního období uskuteční tradiční setkání spoluobčanů s divadelním představením a doprovodným programem. Vše, také tradičně, pod širým nebem. Tuto akci Sokol připravuje už od roku 2017. První ročník a druhý ročník se odehrával v areálu Základní školy Kamínky, v roce 2019 se představení konalo na hřišti staré školy na ulici Zoubkova.

V letošním roce se tedy opět mění místo, mění se také scénář hry a obměna nastala i v hereckém obsazení. Kvalitnější bude rovněž technické zabezpečení. Velkou novinkou bude jistě také živá kapela. Nemění se ale zapojení živých zvířatek, která budou na místě už od 14. hodiny (minizoo). Pro nejmenší účastníky bude také připravena jízda na ponících a další doprovodný program. Občerstvení včetně teplých nápojů je zajištěno.

Aktuální informace budou pravidelně zveřejňovány na FB profilu Sokol Nový Lískovec.